UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 5373375
nr 537 3375
Fickur
3 st varav 1 guld(14K) + Armbandsur [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 augusti 2008
100 kr
250 kr
350 kr
Fickur
nr 537 3375
Fickur
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 25 augusti 2008 |